Tasarruf finansman sektörüne 30 yılı aşkın süredir liderlik eden Eminevim, Ortak Frekans projesi kapsamında Çorum Memur-Sen Şubesi ile iş birliği protokolü imzaladı.

Protokol kapsamında Çorum Memur-Sen’e bağlı üyeler Eminevim’in sunduğu tasarruf finansman hizmetinden indirimli olarak yararlanma fırsatı bulacak.  

Eminevim, Ortak Frekans projesi kapsamında Çorum Memur-Sen Şubesi ile iş birliği protokolü imzaladı. Protokol kapsamında tasarruf finansmanından yararlanarak ev, araba veya iş yeri sahibi olmak isteyen Çorum Memur-Sen üyeleri ve ayrıca üyelerin birinci derece yakınlarına bir yıl boyunca organizasyon ücretinde yüzde 20’ye varan indirim fırsatları sunuluyor. 

İşbirliği anlaşmasına imzaları Memur-Sen İl Temsilcisi Fatih Okumuş ile Eminevim yetkilileri attı.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisansıyla Türkiye’de 85 milyona hitap eden Eminevim, Ortak Frekans projesi ile Türkiye’nin farklı noktalarında hizmet veren ulusal ve yerel çaptaki yüzlerce dernek, sendika, birlik, federasyon ve diğer sivil toplum kuruluşları üye ve çalışanlarının tasarruf finansmanıyla tanışmasını hedefliyor. Eminevim, bu kurumlara bağlı binlerce kişi ev, araba ve iş yeri finansmanı ihtiyaçlarını kendi gelirlerine uygun finansman ürünleriyle karşılarken, Ortak Frekans kapsamında da ek indirim avantajları sunacak. 

Tam zamanında teslimat ilkesiyle bugüne kadar 220 bini aşkın ailenin ev, araba ve iş yeri finansman teslimatını gerçekleştiren Eminevim’in, ülke genelindeki 118 şubesiyle müşterilerine en iyi deneyimi sunmaya ve yeni projelerle tasarruf finansını büyütmeye devam edeceği belirtildi. (Haber Merkezi)