Başkan halkı dinledi

Çorum Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Halk Günü’ uygulaması dün yeniden başladı.

Başkan halkı dinledi

RECEP MEBET

Çorum Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Halk Günü’ uygulaması dün yeniden başladı.

Taş Bina’daki makam odasında vatandaşları ağırlayan Belediye Başkanı Zeki Gül, halkın talep ve beklentilerini dinledi.

‘KAPIMIZ VATANDAŞA SONUNA KADAR AÇIK’

Bundan böyle her hafta çarşamba günü 14.00-17.00 saatleri arasında Başkanlık Makamı’nda gerçekleşecek Halk Günü’nde vatandaşların Belediye hizmetleri ile ilgili temennilerini dinleyeceklerini anlatan Zeki Gül, “Kapımız vatandaşa sonuna kadar açık” dedi.

Şahsı ile görüşmek isteyen tüm vatandaşların randevu taleplerine Halk Günü’nde cevap vermeye gayret edeceğini anlatan Başkan Gül, söz konusu saatler arasında gelen herkesi makamında ağırlayacağını duyurdu.

“Çorum Belediyesi’ni katılımcı ve şeffaf yerel yönetim anlayışı ile yönetiyoruz” diyen Gül, “Sosyal belediyeciliğin olmazsa olmazlarından olan ‘Halk Günü’ uygulamasıyla vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek onlara çözüm bulmaya çalışacağız. Bize her türlü derdini rahatlıkla anlatabilecek olan vatandaşlarımızın sorunları ile istek ve önerilerinin her zaman takipçisi olacağız” diye konuştu.

‘MENFAAT HESABIM YOK’

Halk Günü’ne katılan vatandaşların imardan çevre düzenlemesine, altyapıdan sosyal hizmetlere, metruk tarihi yapılardan çevreyolu güzergahına kadar farklı konularda dile getirdiği talep ve önerileri dinleyen Belediye Başkanı Gül, kişisel menfaat hesapları içinde olmadığını vurgulayarak “Halkın lehine herşeyi yaparım” ifadelerini kullandı.

Halk Günü toplantısı, yapılan açıklamaların ardından basına kapalı olarak devam etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2018, 21:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih Çetin
Salih Çetin - 5 yıl Önce

Halk günü güzel bir girişim halkın derdini dinleyip iyi ise gerçekleştirmek kötü niyet ise dur demek güzeldir

SIRADAKİ HABER