Çevreyolu’nda nahoş görüntüler

Çevreyolu Bulvarı Osmancık Caddesi üstgeçidi civarında nahoş görüntüler yaşandığı bildirildi.

Çevreyolu’nda  nahoş görüntüler

RECEP MEBET

Çevreyolu Bulvarı Osmancık Caddesi üstgeçidi civarında nahoş görüntüler yaşandığı bildirildi.

Ulukavak Mahallesi Tarakçı Sokak sakinleri, üstgeçit altındaki ağaçlık alanın madde bağımlıları ve fuhuş çetelerinin mekanı haline geldiğini öne sürdüler.

Haber Merkezimizi arayan vatandaşlar, aydınlatmanın bulunmadığı bölgede uygunsuz davranışlar sergilendiğini söylediler.

Alkol alıp çevreyi rahatsız eden kimselerin yanı sıra toplum ahlâkına aykırı durumlara da şahit olduklarını anlatan vatandaşlar, “Mahallede huzur kalmadı” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Elektronik Denetleme Sistemi (EDES)’nin olmadığı Çevreyolu Bulvarı’nın akşam saatlerinden itibaren adeta yarış pistine dönüştüğünü belirten vatandaşlar, “Motosiklet ve otomobil gürültüsünden pencerelerimizi dahi açamıyor, balkonlarımızda oturamıyoruz” diye konuştular.

Geceleri gürültüden uyuyamadıkları için psikolojilerinin bozulduğunu vurgulayan vatandaşlar, Pazartesi Pazarı’nın tır garajı gibi kullanımından dolayı da çeşitli sıkıntılar yaşandığına dikkat çektiler.

Ortaya çıkan manzarının temiz kent Çorum imajına yakışmadığını ifade eden vatandaşlar, yetkililere seslenerek acilen çözüm beklediklerini sözlerine eklediler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
YAŞAR YILDIZ
YAŞAR YILDIZ - 5 yıl Önce

Belediyemizin ve muhtarımızın buralara bakması lazım ama elit kesimin olduğu yerler pırıl pırıl buraları af edersiniz bok götürüyo hizmet herkese eşit olmalı derenin kokusu,sinek,fare konu alınan şikayetler bizde bu memleketin ve en kalabak mahallaenin bi fertleriyiz.Sayın başkan ve muhtar ilgi bekliyoruz

SIRADAKİ HABER