Çorum'da protokol krizi!

Kadeş Meydanı’nda dün düzenlenen Valilik Turnuvası ve Amatör Spor Kulüpleri Malzeme dağıtım töreninde protokol krizi yaşandı.

Çorum'da protokol krizi!

HALİL ÖZTÜRK
Kadeş Meydanı’nda dün düzenlenen Valilik Turnuvası ve Amatör Spor Kulüpleri Malzeme dağıtım töreninde protokol krizi yaşandı.

Törende Vali Mustafa Çiftçi ile AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan arasında yaşanan tartışma sonrasında AK Parti heyeti tören alanından ayrıldı.

Törende ilk ödülleri vermek üzere futbol branşında dereceye giren takımlar için Vali Mustafa Çiftçi davet edildi. Vali Çiftçi ilk dört sırayı alan takımların kupa ve madalyalarını verdikten sonra oturmak için yerine geçti.

Bu sırada sonraki ödüller için Ahmet Sami Ceylan davet edildi. Bu anonsun ardından Ahmet Sami Ceylan, Vali Mustafa Çiftçi’ye dönerek ‘Bunların hepsini de sen ver’ diyerek sitem etti. Bu arada yapılan karşılıklı konuşmalar devam ederken Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın Ceylan’ı elinden tutarak törene çağırdı.

Ceylan ilk olarak dördüncü olan takımın madalyalarını verdikten sonra diğer takımların ödüllerini vermeden yeniden protokol bölümüne geçti. Burada da Vali Mustafa Çiftçi ile karşılıklı konuşmalar gergin ortamda devam etti. Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın diğer ödülleri vererek yerine geçti.

Bu gelişmelerin ardından Ahmet Sami Ceylan ve beraberinde törene katılan AK Parti Merkez İlçe Başkanı, Gençlik Kolları Başkanı ve İl yönetiminden bazı isimler toplu olarak tören alanından ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2022, 14:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet  sami
Ahmet sami - 2 hafta Önce

Ahmet Sami CEYLAN in çiftliği Çorum egosunu tatmin edemedi herhalde. Mustafa bey gibi naif birsine bunları reva gören ne yapmaz. Daha öncede polis olayı vardı. AK Parti Ahmet Sami gibiler yüzünden oy kaybediyor. AK Partiye yakışmayan adam Ahmet Sami

Çorumlu-19
Çorumlu-19 @Ahmet sami - 2 hafta Önce

Sayın valim Çorum halkı sizinle beraber. Vatandaş kimlerin ne yaptığını çok iyi görüyor. Hizmet yapmak yerine kibir ve ego ile ortalıkta gezenleri çok iyi seçebiliyor. Vekilin derdine bakar mısın? "Ödülleri sen çok verdin ben az verdim." Yuh yani, bu kadarına da ayıp yahu. Derdin büyüklüğüne bak!!!!!. Sayın valimiz inanın sizlerden çok Çorum için çalışıyor.
Ha bu arada sayın editör yorumların beğen-beğenme butonları neden kapalı acaba? Vekillere aleyhte yorumların beğeni sayıları artınca mı? Kapatıldı? Umarım öyle bir hata yapmamışsınızdır.

efe
efe - 2 hafta Önce

sayın valiyi gönderme peşindeler yine bugün çıkan iki habere göre.vekiller sahnede iş yapmayan vekiller

emre
emre - 2 hafta Önce

bu ahmet bey kadar kibirli bir adam yok vali devleti teslim eder her vali geldiğinde aynı şovu yapıyor bu devlete karşı yapılmış bir saygısızlıktır bunlar başladılar birbirlerinin yemeye dağılıyorlar

İhtiyar
İhtiyar - 2 hafta Önce

Ayıp ayıp edeb haya diye bir şey bırakmadınız hazımsızlık o çocukların gençlerin önünde düştüğün hale bak yazık kınıyorum millet vekili

Çorumlu
Çorumlu - 2 hafta Önce

Helal sana sayın valim adamın dibisin, Önceki valiyi azarladigi günlere gitti sayın şahıs sen doğru yolda devam et Rabbim senle olur.

Matşah
Matşah - 2 hafta Önce

Ahmet Sami Ceylan gerek millet vekili gerekse belediye başkanı adayı olursa ak parti avucunu yalar artık bu menfi milliyetçilik yapanın devri bitmedi mi

Melih Koca
Melih Koca - 2 hafta Önce

ASC güle güle

Gerçek gündem
Gerçek gündem - 2 hafta Önce

Süt 16 lira olmuş, kaşar peynir kg 200tl ye dayanmış, hala yok vali yok milletvekili...İş olsun.


SIRADAKİ HABER