Çorum’da bir ilk

Serdar Tekmen’in kurucusu olduğu ‘Çorum Özel Hasta Bakıcı ve Danışmanlık Hizmetleri’ firması hizmete girdi.

Çorum’da bir ilk

RECEP MEBET
Serdar Tekmen’in kurucusu olduğu ‘Çorum Özel Hasta Bakıcı ve Danışmanlık Hizmetleri’ firması hizmete girdi.

Sağlık hizmetleri konusunda 10 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Serdar Tekmen, özel hasta ve yaşlı bakımı hizmetleriyle Çorum’da bir ilke imza attıklarını söyledi.


Çorum Özel Hasta Bakıcı ve Danışmanlık Hizmetleri Genel Koordinatörü Tekmen, 7 gün 24 saat prensibi ve profesyonel hizmet anlayışıyla faaliyet gösterdiklerini kaydetti.

Hastanede bakım ve evde bakım hizmetlerinin yanı sıra evde destek ve temizlik hizmetleri de sunduklarını anlatan Tekmen, “Vakit, mesafe ve sağlık nedenlerinden dolayı hastasının yanında bulunamayan kimselere özel çözümler sağlıyoruz” dedi.
“Bakım sertifikasına sahip profesyonel kadromuzla hasta ve yaşlılarımızın yanındayız” diyen Tekmen, açıklamalarını şöyle sürdürdü:

“Çorum'da bakım ve refakat hizmetleri alanındaki büyük boşluğu doldurmak amacıyla kurduğumuz firmamız, sağlık sektöründeki 10 yılı aşan deneyimini kurumsal bir yapıya dönüştürdü. 
Profesyonel kadromuzla hastalarınızı rahat ettirip, sevdiklerinizi iyi hissettirerek sizleri mutlu etmeyi amaçlıyoruz.Çorum ve çevresindeki sağlık hizmeti sektöründe eşsiz bir deneyimle sizleri hiç yormadan, tam zamanlı veya yarı zamanlı hasta bakım ve refakat hizmeti sunuyoruz.

Hasta bakımı bilgi, deneyim, özveri ve şefkat gerektirir. Aile üyelerinden biri hastalandığında tedavi sürecinin yakından takip edilmesi ve tüm ihtiyaçlarının en doğru şekilde karşılanması için mutlaka deneyimli bir hasta bakıcısı görevlendirilmelidir. Hasta refakatçilerimiz, kendi özel ihtiyaçlarını karşılayamayan yaşlımızın ve hastamızın her türlü bakımını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra istenildiği taktirde ev işlerinde, yemek konusunda, ilaçların zamanında verilmesi noktasında yardımcı olmaktadır.

Yaşlı hastaların bazı fiziksel ihtiyaçlarını bireyler karşılamakta zorlanabilir. Bu sebeple devreye yaşlı bakımı hizmetleri giriyor. Gün içerisinde ilgiye ve şefkate ihtiyaç duyan, kimi zaman sohbet ederek sosyalleşme ihtiyacını karşılayamayan yaşlılar için yaşlı bakıcı hizmeti büyük önem taşıyor. Ev işlerine yardımcı olacak ve aynı zamanda evin düzenini sağlayacak bir destek elemanına ihtiyacınız varsa firmamız tarafından sunulan hizmetlerden siz de faydalanabilirsiniz.
Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak isteyenler www.corumbakici.com adlı internet sitemizi de ziyaret edebilirler.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER