‘Hayallerimi gerçekleştirmek için adayım’

Av. Rumi Bekiroğlu, Gelecek Partisi’nden Çorum Milletvekili Aday Adayı oldu.

‘Hayallerimi gerçekleştirmek için adayım’

HURŞİT BOZKURT
Av. Rumi Bekiroğlu, Gelecek Partisi’nden Çorum Milletvekili Aday Adayı oldu.

Bekiroğlu, çeşitli görevlerle Çorum’a hizmet ettiğini belirterek, “Projelerimizi ve hayallerimizi gerçekleştirmek adına memleketim ve ülkem adına çalışacağım” dedi.

Başvuru dosyasını Gelecek Partisi Genel Merkez Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Ayhan Sefer Üstün’e teslim eden Rumi Bekiroğlu, “Temiz siyaset anlayışıyla yol yürümekten onur duyduğum Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu ile kurucusu olmaktan gurur duyduğum Gelecek Partisi'nden 28. Dönem Çorum Milletvekili Aday Adaylığımı kamuoyuna arz ederim” diye konuştu.

Doğup büyüdüğü Çorum için projelerini ve hayallerini gerçekleştirmek adına bu yola çıktığını aktaran Bekiroğlu, “Adalet, demokrasi, refah, eşitlik, siyasi ahlak düsturuyla şimdiye kadar çeşitli görevlerle hizmet ettiğim Çorum'a şimdi de meclis çatısı altında hizmet etmek için bu yoldayım. Sanayi, tarım, turizm ve medeniyetlerin beşiği olan şehrimize ne gerektiğini biliyorum. Şeffaf, hizmet odaklı, kapsayıcı anlayışla maalesef sekteye uğrayan devlet hafızası, ortak akıl, liyakat, hoşgörü prensiplerini tekrar inşa ederek projelerimizi hayata geçireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2023, 18:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Osman ULUSOY
Ali Osman ULUSOY - 1 hafta Önce

Rumi bey'in Ak Parti çatısı altında bir hayali yok muydu acaba?

AdAm
AdAm - 1 hafta Önce

Hayallerïn fos cikacak Corum da oy oranin 0,5% gecmez bunu sende biliyorsun hayaller hayaller

hadi ordan
hadi ordan - 1 hafta Önce

kendi hayalllerini gerçekleştirir bu adam hiçbir zaman samimi bulmadığım sözleriye eylemleriyle güvensizlik sergileyen zat.

QWERTY
QWERTY - 1 hafta Önce

Bu temennilerin sadece bir HAYAL olarak kalacak, emin olabilirsin. Hiç bir zaman nail olamayacaksın özellikle sen o emeline.

Çorumlu
Çorumlu - 1 hafta Önce

Yolun açık olsun yiğidim.

fikretya
fikretya - 7 gün Önce

Çapsızlar:))

SIRADAKİ HABER