Otobüsçüler eylemden vazgeçti!

Çorum Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre bugün kontak kapatma kararı alan ULAŞ A.Ş'nin belediyenin aldığı net tavır sonrası kontak kapatma eyleminden vazgeçti. 

Otobüsçüler eylemden vazgeçti!

Çorum Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre bugün kontak kapatma kararı alan ULAŞ A.Ş'nin belediyenin aldığı net tavır sonrası kontak kapatma eyleminden vazgeçtiği belirtildi. 

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın;" “Toplu Ulaşım hizmeti veren firma yetkilileri 18 Nisan sabahı itibariyle otobüs seferlerini normal seyrinde sürdüreceğini ifade etmiştir. Yaşanan süreçte herhangi bir arabuluculuk, hakemlik vs. gibi bir girişimde bulunulmamış, Belediyemiz bu konuda hiçbir taviz vermemiştir. İlgili firma önceki şartlarda çalışmayı kabul etmektedir. Son iki günde Belediyemize ve hemşehrilerimize bu nahoş durumu yaşatan firmaya karşı tavrımız nettir. Kıymetli hemşehrilerimizin hatlara çıkmayan ya da saatinde güzergahta bulunmayan otobüsleri Alo 153 Zabıta’ya bildirmelerini rica ediyoruz." dedi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yerli ve Milli Çorumlu
Yerli ve Milli Çorumlu - 12 ay Önce

Ha şöyle şoför efendiler! Yola gelin! Dış mihrakların oyununa gelmeyin? Siz kimsiniz de eylem yapacaksınız? Beğenmeyen bırakır! O hatları işletecek Çorumlu mu yok?! Olmadı Belediye kendi işletir! Edebi izle çalışın işte böyle!

Medaim Fedai
Medaim Fedai - 12 ay Önce

Şoförler kendinize gelin! Dış güçlere yedirmemişiz AKP'yi size mi yedireceğiz!? Belediyeye zorluk çıkarmayın! Fedakar olun biraz! Kazanırken iyi de zarar edince mi kötü?! Biraz sabredin!

Öteyüzlü
Öteyüzlü - 12 ay Önce

Anlaşılan vazgeçmediler. Zorla vazgeçirildiler. Eh, yukarda Allah var.

Başkanım tebrikler
Başkanım tebrikler - 12 ay Önce

Başkanımızı tebrik ediyoruz. Allah yolunu açık etsin inşaAllah

Çorum Çorumlu
Çorum Çorumlu - 12 ay Önce

Belediyeden para koparmak için deneme yaptılar belediye yemeyince baz geçtiler gözleri doysun

Şoför Efendi
Şoför Efendi - 12 ay Önce

Yakında hepsi iflas bayrağını çeker mecburen bırakırlar. Bu akaryakıt zamları Yola sürdürülmesi mümkün değil.

Sade Leblebi
Sade Leblebi - 12 ay Önce

Nereye kadar sürdürebilirler ki bu zamlarla. Hükümet tüm zamları milletin önüne yığıyor sonra da esnafa, üreticiye, şoföre zam yaptırmıyor! Kuzey Kore mi yoksa Türkmenistan mı burası? İkisi de değil elhamdülillah! Neyse seçimlere az kaldı!

GÖREN GÖZ
GÖREN GÖZ - 12 ay Önce

NE OMUŞ OLABİLİR DE VAZ GEÇMİŞ OLABİLİRLER, YOK BÖYLE Bİ TİYATRO NE NE ....GİZLİ KAPILAR ARDINDA NEYİN PAZARLIĞI BU........ABA ALTI SOPALAR YARIN VATANDAŞIN SIRTINDA PATLAR......

SIRADAKİ HABER