‘Tütünü, pamuğu, fındığı bitirdiler sıra çaya geldi’

Anadolu Hitit Dernekleri Çorum Federasyonu, Saadet Partisini ziyaret etti.

‘Tütünü, pamuğu, fındığı  bitirdiler sıra çaya geldi’

M.BURAK YALÇIN

Anadolu Hitit Dernekleri Çorum Federasyonu, Saadet Partisini ziyaret etti.

Parti merkezinde gerçekleşen ziyarette konuşma yapan Saadet Partisi İl Başkanı Faruk Cıdık, ekonominin çok kötü durumda olduğunu belirterek, “Üreten bir toplumken tüketen bir toplum haline geldik. Şeker Fabrikası özelleştikten sonra durumu ne olacak. İktidar bunun garantisini veremiyor. Tütünü, pamuğu, fındığı bitirdiler sıra çaya geldi. Üretilen ne varsa bitiyor ülkede. Yapılan fabrikalar satılıyor. Bunları birlik ve beraberlik içerisinde “dur” demeliyiz. Memleketin hayrına olan işlerde destekleyip, şerrine olan işlerde de topyekûn karşısında durmalıyız. Ekonomi çok kötü durumda. Ahlaki anlamda ciddi sıkıntılarımız var. Dış politika da dostumuz kalmadı.” diye konuştu.

Anadolu Hitit Dernekleri Çorum Federasyonu Başkanı Ali Özgür Ispanak da derneklerinin faaliyetleri ile ilgili Cıdık’a bilgi verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
fikretya@usa.com
fikretya@usa.com - 5 yıl Önce

Erbakan hocanın savaştığı çapsız gürühla siz yanyana geldiniz, indirin hocanın fotoğrafını ordan utanmazlar,hocanın yadiğarı oğlunu bile partiye sokmadınız haçlılara hizmet ediyorsunuz hala anlamadınızmı ?

SIRADAKİ HABER