FATİH AKBAŞ

Çepni Mahallesi Muhtarı Mehmet Şahinbaş, mahallesinin sınırları içinde bulunan Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde verilen hizmetten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Böyle büyük bir yatırımı Çorum’a kazandıran herkese teşekkür eden Mehmet Şahinbaş, “Yeni hastane sayesinde Çorum sağlıkta çağ atlamıştır. Böyle devasa bir yatırımın mahallemde bulunmasından dolayı da mutluyum. Bu hastanenin planlanmasından inşa aşamasına ve hizmete açılmasına kadar kimlerin emeği geçtiyse teşekkür ediyorum. Hastane açıldıktan sonra verilen hizmetten de son derece memnunuz” dedi.

Hastane mescidinin yerinin iyi olmadığı ile ilgili daha önce haberler çıktığını ve bunun üzerine yeni bir çalışma başlatıldığını kaydeden Şahinbaş, “Hastane içinde bulunan mescidin daha uygun bir yere ve daha güzel şekilde yapılacak olmasından dolayı da  mutluyuz. Aynı zamanda hastane bahçesine de mescit inşa edilerek büyük bir eksiklik giderilmiş olacak. Mescit konusunda emeği geçenlere teşekkür ederim” şeklinde kaydetti.