Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Necmettin Uzun, Belediye Başkanı Zeki Gül’e esnafa yaptığı güzel hizmetler için teşekkür etti.

Çorum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Aşağı Sanayi Sitesi’nin taşınacak olmasına rağmen esnafın işlerinin aksamaması için bozulan yollar bir bir tamir ediliyor.

Küçük Sanayi Sitesi, Aşağı Sanayi ve Bakırcılar Sitesi’nde yağmur suyu şebeke çalışmaları ve çeşitli nedenlerden dolayı bozulan yollar onarılırken, ayrıca yine Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından da sanayide haftalık ve aylık temizlik çalışmaları düzenli olarak yürütülüyor.

Sanayilerdeki bozulan yolların tamiri için Çorum Belediyesi’nden talepte bulunduklarını belirten Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Necmettin Uzun, bu talebe ivedilikle olumlu yanıt veren ve bozulan yollarda tamir çalışması başlatan Belediye Başkanı Zeki Gül’e esnaf adına teşekkür etti.

Başkan Gül’ün esnaf dostu bir başkan olduğunu ve yaptığı hizmetlerle kısa sürede kanıtladığını vurgulayan Uzun, “Başkanımızdan esnafımız için ne talep ettiysek geri çevrilmedik. Kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz. Ayrıca Belediye Başkan Yardımcılarımız Ahmet Yabacıoğlu, Alper Zahir ve Turhan Candan’a da ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi. (Haber Merkezi)