Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin ile bazı yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) çeşitli temaslarda bulundu. 

Çorumlu Uzman Çavuş hayatını kaybetti Çorumlu Uzman Çavuş hayatını kaybetti

Şahin ve beraberindeki heyet, hem milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu hem de sektörün sorunlarına ilişkin milletvekillerine dosya sundu.

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin’e TBMM ziyareti sırasında Başkanvekili Hüseyin Coşkun, Denetim Kurulu Üyeleri Haydar Şahadoğru ve Sezgin Karaman eşlik etti. Tahsin Şahin ve beraberindekiler, AK Parti Çorum Milletvekilleri Yusuf Ahlatcı ve Oğuzhan Kaya, MHP Çorum Milletvekili Vahit Kayrıcı, CHP Çorum Milletvekili Mehmet Tahtasız ve Yeniden Refah Partisi Kocaeli Milletvekili hemşerimiz Mehmet Aşıla’yı ziyaret etti.

Ziyaretler sırasında milletvekillerine hayırlı olsun dileklerini ileten Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, oda üyelerinin yaşadığı sorunları dosya halinde vekillere sundu. Şahin, ayrıca, sektörün yaşadığı sorunların çözümü noktasında milletvekillerinden destek istedi. Şahin, meclis ziyaretlerinin son derece verimli geçtiğini ifade ederek, her zaman şoför ve nakliyeci esnafının sorunlarını gündeme taşımaya devam edeceklerini dile getirdi.