TBMM Haberleri

TBMM haberleri ve güncel TBMM gelişmeleri, TBMM ile ilgili tüm video, TBMM fotoğrafları ve TBMM haberleri Çorum Hakimiyet sitemizde


GÜNCEL

CHP Çorum Milletvekili Mehmet Tahtasız'ın dokunulmazlık dosyası Meclis Başkanlığınca, Anayasa ve Adalet Komisyonları Üyelerinden Kurulu Karma Komisyona havale edildi.

POLİTİKA

MHP İl Teşkilatı dün Türkiye Büyük Millet Meclisi(TBMM)’nde Çorum Milletvekili Vahit Kayrıcı’nın misafiri oldu.

GÜNCEL

CHP Çorum Milletvekili Mehmet Tahtasız, Cumhuriyet Halk Partisi Grup yönetimine seçildi. 

GÜNCEL

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Milletvekili Mehmet Tahtasız, Çorum Polis Moral Eğitim Merkezi’ni TBMM gündemine taşıdı. 

GÜNCEL

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin ile bazı yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) çeşitli temaslarda...

GÜNCEL

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Milletvekili Mehmet Tahtasız, TBMM’de şirket işçisi zabıtaların sorun ve taleplerini gündeme getirdi.

GÜNCEL

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Milletvekili Mehmet Tahtasız, berber, kuaför ve güzellik sektörünün sorun ve taleplerini Meclis gündemine taşıdı. 

ULUSAL/BÖLGE

Meclis bu hafta yoğun mesaiye hazırlanıyor.

GÜNCEL

AK Parti Kurucu İl Başkanı, 22. Dönem Milletvekili ve önceki dönem Çorum Belediye Başkanı Av. Muzaffer Külcü, Çorum Milletvekillerine hayırlı...

GÜNCEL

AK Parti Çorum Milletvekili Yusuf Ahlatcı, basın mensuplarını Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ağırladı.

POLİTİKA

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum Milletvekili Mehmet Tahtasız, iktidarın geçmişte Çorum’a vermiş olduğu sözleri hatırlatarak, şehrin hakkını sonuna kadar savunacağını söyledi.

GÜNCEL

Cumhuriyet Halk Partisi, 28. Dönem TBMM İhtisas Komisyonları’nda kendilerine düşen üyelikler için isimleri belirledi.